Laboratoria Przyszłości: Kreatywność i Radość w Nauce

Witajcie w Laboratoriach Przyszłości, miejscu, gdzie nauka staje się przygodą pełną kreatywności i radości! Nasza pracownia robótek ręcznych to oaza dla wszystkich, którzy chcą eksplorować świat poprzez tworzenie.

Nasi uczniowie odkrywają fascynujący świat poprzez prace ręczne. Od skomplikowanych projektów inżynieryjnych po artystyczne wyzwania, nasza pracownia stawia na rozwijanie umiejętności manualnych, logicznego myślenia i kreatywności. Nie tylko uczymy, ale przede wszystkim dostarczamy radość z tworzenia czegoś własnymi rękami.

Pracownia Druku 3D: Świąteczne Cuda w Twoim Zasięgu

Nasza pracownia druku 3D przynosi magię świąt na zupełnie nowy poziom. Uczniowie, korzystając z najnowocześniejszej technologii druku 3D, przygotowali niesamowite ozdoby świąteczne. Każda z nich jest unikalna, bo stworzona z pasją i pomysłowości naszych utalentowanych uczniów.

Innowacje w Nauce

W Laboratoriach Przyszłości nieustannie dążymy do wprowadzania innowacji w nauce. Stawiamy na interaktywne metody nauczania, które angażują uczniów i rozwijają ich zainteresowania.

Odkryj, Twórz, Zainspiruj - w Laboratoriach Przyszłości!

Koordynatorki 

Kamila Maliszewska 

Martyna Piwko

Nasza szkoła zaangażowała się w projekt: "Zielona ulica i okolica przy szkole". Na terenie naszej szkoły stoi piękny dorodny "Dąb Nestor". Uczniowie z pracowni audiowizualnej przygotowali krótki film, na którym jest pokazane, jak na wiosnę dąb budzi się do życia. Zapraszamy na nasz Facebook. 
 
 
 
IMG 8223

Pracownia druku 3D i pracownia audiowizualna, prężnie pracuje i tworzy niesamowite projekty. 

 

W pracowni druku 3D drukarki nie stygną, drukujemy breloczki, pomoce dydaktyczne czy różne ozdoby. Z okazji Walentynek powstały serduszka które były wręczane dla każdego Nauczyciela. 

Nasze aktorki z pracowni audiowizualnej stworzyły filmik z okazji Dnia Misia. Stworzona została również ścianka walentynkowa do robienia zdjęć. 

Na relacje z naszych działań zapraszamy na naszego Facebooka 

https://fb.watch/j5pAbT9dTA/

 

Koordynatorki

   Kamila Maliszewska

Martyna Piwko